De Robbert: Lagere school

Aanspreekpunt Corona

directeur Roel Truyers 

directie@derobbert.be 

0032 11 44 55 61

Luizen...? Wat nu?

Luizen... we weten het, het is een jaarlijks terugkerend probleem. Maar wat kan u er tegen doen?

Voor meer info klikt u hier

Teamviewer

Klik hier om teamviewer te openen

Aanmelden voor Gimme

Beste ouders,

Onze school gebruikt Gimme voor communicatie met de ouders. Dit is een online platform waarvoor u zich éénmalig moet aanmelden. Wij hebben dus uw gegevens nodig. Gelieve dit formulier in te vullen

Max. capaciteit 2020-2021

Onze school kent geen capaciteitsproblemen. Voor het schooljaar 2020 - 2021 is de totale capaciteit van onze school 540 leerlingen. Inschrijven kan elke schooldag op het secretariaat (afspraak) vanaf 1 maart 2020.

De BIB van Hamont

Via deze link kan je snel naar de website van de bibliotheek van Hamont-Achel: https://hamont-achel.bibliotheek.be/

Wil je meteen een boek gaan opzoeken in de online catalogus? Klik dan hier: https://hamont-achel.bibliotheek.be/geavanceerd-zoeken

enfrdeitplptrues

Zomeraanbod stad Hamont-Achel

(Klik op de foto om de folder te openen)

hamontAchel.png

Hamont-Achel, 10 juni 2020

 

UITPUNT HAMONT-ACHEL ORGANISEERT CORONAPROOF ZOMERAANBOD

Voor jong Hamont-Achel bracht de veiligheidsraad van woensdag 3 juni goed nieuws: het werd namelijk opnieuw toegelaten om komende zomer een vakantieaanbod te organiseren! Samen met enkele externe partners bokste het UiTpunt de voorbije dagen in toptempo een coronaproof aanbod in elkaar dat net zoals de voorgaande jaren een mooie mix van sport, creativiteit, techniek en cultuur omvat.

Dit jaar staan er alweer enkele nieuwe activiteiten op het programma. Zo is er onder andere de Youtube-dag waar hipsterkinderen onder begeleiding Youtube-video’s leren maken. Tijdens een dagje Lekker Creatief maken de kinderen dan weer een heerlijke lettertaart en een coole turnzak en sleutelhanger voor het volgende schooljaar. Voor wie het graag muzikaler aanpakt, is er de vijfdaagse Musicalstage met Planktom en de kinderen met survival-skills kunnen op hun beurt terecht in Kamp HA’s.

Hoewel er heel wat nieuwe activiteiten aan bod komen, worden ook de ‘goede oude klassiekers’ weer aangeboden. Denk maar aan Start to swim, het kleuterkamp waarbij men dit jaar op avonturentocht gaat of kamperen, het CombiSTEMkamp en de creadagen waar de kinderen dit jaar aan de slag gaan als een echte Picasso. Kortom: er is voor ieder wat wils!

Speelpleinwerking en sportkampen

Bovenstaand ruime aanbod wordt ook nog eens aangevuld met activiteiten van externe partners, zoals de tenniskampen in Hamont en in Achel, alsook Kidssport op de terreinen van Achel VV. Daarnaast vormt ook speelpleinwerking tijdens de zomervakantie een vaste waarde in ons stadje. Van 2 juli tot en met 27 augustus kunnen de kinderen zich iedere dinsdag- en donderdagnamiddag uitleven bij SPW ’t Stadspark in Hamont-centrum en SPW Uit De Bocht in Hamont-Lo. SPW de Koekoek zal dit jaar niet opstarten, maar gaat de virtuele toer op. Geregeld posten zij leuke uitdagingen of een virtueel spel. Houd zeker hun Facebookpagina https://www.facebook.com/spwdekoekoek in de gaten!

Fiets- en wandelzoektochten

Naast het vakantieaanbod kan je deze zomer bij het UiTpunt Hamont-Achel ook terecht voor enkele fiets- en wandelzoektochten voor het hele gezin. Je krijgt daarbij hulp van Hanna van Hamont en Achiel van Achel. Weet je op een mooie zomerdag niet wat doen? Maak er dan een gezellige gezinsuitstap van!

Eén contactbubbel per week

Om ervoor te zorgen dat ondanks de coronacrisis de activiteiten van het zomeraanbod veilig verlopen, dienen deelnemers een aantal richtlijnen in acht te nemen en zich te houden aan één contactbubbel per week. Dat betekent dat wanneer je kiest voor een activiteit in een bepaalde week, dit de enige activiteit mag zijn waaraan je kind deelneemt in diezelfde week. Dat betekent overigens ook dat kinderen die deelnemen aan een activiteit uit het zomeraanbod die week géén gebruik kunnen maken van de buitenschoolse opvang IBO De Pagadder en de speelpleinwerkingen. Wie ziek is, blijft uiteraard thuis.

Online inschrijven

De inschrijvingen voor de activiteiten georganiseerd door de stad Hamont-Achel starten op donderdag 11 juni om 20.00 uur. Let wel: omwille van de maatregelen inzake het coronavirus is het enkel mogelijk om online in te schrijven via. http://reservaties.hamont-achel.be/ Als ouder registreer je best vooraf alle gezinsleden en keur je hun medische fiches goed. Kijk ook zeker na of alle gegevens kloppen.

Sommige activiteiten zullen snel volzet zijn. Wees er dus snel bij! Voor activiteiten georganiseerd door externen – de Musicalstage van Planktom, de tenniskampen en Kidssport – dien je je kind(eren) in te schrijven bij de organisaties zelf. Een totaaloverzicht van alle activiteiten en de praktische info hieromtrent vind je terug op www.hamont-achel.be/zomeraanbod.

Meer info:

  • Sportfunctionaris Hanne Nelissen, 011 51 05 36
  • Schepen van Gezin Marie-José Cuyvers, 0476 26 44 50
  • Schepen van Jeugd Bèr van de Schans, 0498 43 37 00
  • Schepen van Sport Jef Plas, 0495 87 36 38
  • Burgemeester Rik Rijcken, 0478 20 73 41

Katholiek Basisonderwijs Hamont-Achel vzw (K.B.H.A.vzw), Kloosterstraat 6, 3930 Hamont-Achelinfo@kbha.be - www.kbha.be - RPR Antwerpen, afd. Hasselt – 0432.226.268   

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.